Вівторок, 2020-09-22, 5:39 PM

Пріоритетні завдання закладу на 2019-2020 н.р.

- удосконалювати роботу щодо модернізації системи фізичного виховання через різні форми рухової активності впровадження здоров'язберігаючих технологій;

- удосконалювати роботу по впровадженню сучасних інноваційних технологій в освітній процес;

- підвищити розвиток професійної компетентності педагога через організацію та методичний супровід самоосвіти;

- забезпечити наступність та взаємодію між дошкільною та початковою ланками освіти для забезпечення успішної соціалізації дітей в умовах освітньої реформи "Нова українська школа".

Пріоритетні завдання закладу на 2018-2019 н.р.

- продовжувати формувати здоровязбережувальну компетентність дітей, через пошук ефективних технологій оздоровлення в умовах ДНЗ;

- підвищити професійний рівень педагогів шляхом удосконалення відповідних навичок через якісне використання інформаційно-цифрових технологій в освітньому процесі;

- удосконалити роботу з проблеми модернізації підходів у роботі з батьками та розвитку партнерських відносин між закладом та родинами;

- продовжувати забезпечувати наступність у змісті дошкільної та початкової освіти в рамках впровадження освітньої програми "Впевнений старт".

Пріоритетні завдання закладу на 2017-2018 навчальний рік

• продовжувати сприяти повноцінному і всебічному розвитку дитини на засадах національної культури з урахуванням традицій та звичаїв. Формувати у дітей громадянську свідомість, громадянські якості через ознайомлення з сучасним і минулим рідного краю, його традиціями, звичаями, почуття гордості за свою Батьківщину;
  • удосконалювати до належного рівня роль гри як основного засобу формування всебічно розвиненої особистості;
  • продовжувати зміцнювати здоров’я дітей через організацію відповідного рухового режиму, загартовуючих процедур, здорового способу життя;
  • активізувати діяльність днз спрямовану на дотримання єдності вимог навчально-виховного характеру для забезпечення наступності і співпраці школи та дошкільного закладу.

Освітні програми за якими працює заклад:

Комплексні:

Програма розвитку дитини дошкільного віку "Українське дошкілля" (автор Білан О.)

Освітня програма для дітей середнього та старшого дошкільного віку "Впевнений старт"

Парціальні:

- Програма з організації театралізованої діяльності в ДНЗ "Грайлик" (Березіна О., Гніровська О., Линник Т.)

- Програма художньо-естетичного розвитку дітей раннього та дошкільного віку "Радість творчості" (Борщ Р., Самойлик Д.)

- Програма з основ здоров'я та безпеки життєдіяльності дітей дошкільного віку "Про себе треба знати, про себе треба дбати" (Лохвицька Л.)

- Програма національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку "Україна - моя Батьківщина" (Каплуновська О. та ін.)

- Програма з формування основ безпечної поведінки дітей дошкільного віку під час дорожнього руху" (Тимовський О., Репік І.)

- Програма з морального виховання дітей дошкільного віку "Скарбниця моралі" ( Лохвицька Л.)

«  Вересень 2020  »