Вівторок, 2020-09-22, 5:09 PM

У ДНЗ №7 "Дюймовочка" діють правила, вимоги, які допомагають правильно організувати час перебування у ньому ваших дітей.

Запрошуємо Вас дотримуватися таких правил:

1. Своєчасно приводити дитину до дошкільного закладу – до 8.30 та забирати – до 17.00. Чергова група - до 19.00

2. Приводити дитину в ДНЗ у чистому одязі, у взутті, що відповідає розміру ноги дитини та санітарно-гігієнічним вимогам.

3. Приводити в ДНЗ здорову дитину, повідомляти вихователям про її самопочуття вдома та незвичайні випадки (падіння, ушкодження, скарги на погане самопочуття тощо).

4. Своєчасно повідомляти адміністрацію закладу про хворобу дитини та інші причини її відсутності в ДНЗ за телефоном 5-60-53.

5. Вихователь зобов`язаний щодня оглядати дитину з метою своєчасного виявлення ознак хвороб (сипу, розчосу, загноєння очей), нездужання (головний біль, хворе горло), тілесних ушкоджень (синці, подряпини, гулі тощо).

6. Якщо під час ранкового прийому у дитини виявлено ознаки хвороби, батьки зобов`язані звернутися до лікаря за консультацією або медичною допомогою.

7. При відсутності дитини в ДНЗ більше трьох днів необхідно надати довідку від лікаря.

8. Батьки або особи, що за їх дорученням приводять дитину в ДНЗ, мають передати її вихователю. Не припустимо відправляти дитину до дитячого садка саму, без супровіду дорослого.

9. Батькам треба заздалегідь повідомляти вихователя щодо осіб, яким вони доручають забрати дитину з ДНЗ. В окремих випадках таке доручення оформляється письмово.

10. Вихователь не має права віддавати дітей з ДНЗ неповнолітнім дітям, батькам в нетверезому стані.

11. Вносити плату за харчування до 20-го числа кожного місяця.

12. Вихователь не несе відповідальність за збереження прикрас (сережки, хрестики тощо).

Обов'язки батьків

• Відвідувати загальні та групові збори.

• Взаємодіяти з ДНЗ № 7 за всіма напрямками виховання і навчання дитини.

Права батьків

• Приймати участь в роботі Ради закладу, батьківських комітетів тощо.

• Приймати участь у суботниках.

• Надавати допомогу і робити добровільні пожертвування на реалізацію статутних завдань (за безготівковим розрахунком за погодженням батьківських комітетів).

Порядок внесення плати за утримання дитини

• Плата вноситься в банк по квитанції до 20 числа за місяць наперед.

• Перерахунок оплаченої квитанції у випадку хвороби дитини провадиться у наступному місяці.

• Батьки пред'являють оплачену квитанцію вихователю.

• Пільгова оплата за ДНЗ надається після подачі завідувачу підтверджуючих документів на пільгу. Перерахунок проводиться з моменту подачі документів.

«  Вересень 2020  »