Понеділок, 2020-08-03, 5:46 PM

Головна » 2015 » Лютий » 17 » Виховуємо гідних громадян нашої держави
Виховуємо гідних громадян нашої держави

Патріотизм починається з любові до людини.

Патріотизм починається з колиски.

Василь Сухомлинський

Справді, якщо патріотизм – це почуття приязні, відданості, відповідальності до своєї Батьківщини, то дитину, ще в дошкільному віці необхідно навчити бути приязною, бути відповідальною в її малих справах. Дитина набирається вражень та знань про навколишнє: про близьких людей, про свою милу, рідну країну, які залишають у душі її незабутні спогади на все життя.

Програма розвитку дітей дошкільного віку «Українське дошкілля» передбачає виховання у дітей почуття гідності, впевненості у собі у своїх силах.

Щороку відзначаючи день визволення рідного міста Шепетівки від фашистських загарбників, ми вшановуємо пам’ять полеглих за наш край.

Вшановуючи наших предків ми педагоги дошкільного навчального закладу №7 «Дюймовочка» залучаємо маленьких  громадян до традицій нашого краю. Виховуючи маленького патріота, було проведено розвагу ’’Вправні козачата’’ із дошкільнятами старшої групи №6’’Чомусики’’. Вихователі : Струтинська Тетяна Анатоліївна; Булаєвська Лідія Іванівна; під музичний супровід музичного керівника Глуханюк Олени Павлівної. На святі були прочитані вірші про Україну та виконана пісня «Козачата».

Переглядів: 490 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

«  Лютий 2015  »