Понеділок, 2020-08-03, 5:44 PM

Головна » 2012 » Жовтень » 3 » День народження Дюймовочки
День народження Дюймовочки

Чи можливо уявити своє життя без дня народження? Одного із самих важливих та приємних свят. Звичайно ні! День народження святкують усі.
Ось і стало традицією святкувати кожного року 21 вересня день народження «Дюймовочки». В цьому році працівники та вихованці закладу святкували 24 роки від дня заснування.
           Все починалося з підготовки. Святково прикрашені коридори закладу різнобарвними кульками та святковими стрічками, підготовлено святкові концерти. Батьки не стоять осторонь, допомагали створити своїми руками подарунки для «Дюймовочки». Святкові композиції з природного матеріалу прикрашають фоє закладу. Наче справжній радував око відвідувачів закладу чарівний торт від мами вихованця групи № 1 Бородій Юлії Вадимівни, а який вірш уже в котре пише для садочка мама вихованців групи №4,10 Оліферук Наталя Олександрівна, і ще ряд цікавих та творчих композицій виготовили батьки разом зі своїми дітками. Дошкільнята закладу фотографувались біля чудових композицій. Дякуємо, Вам творчі батьки за те, що підтримуєте наші традиції.
           Святковий день розпочався з концерту, в якому прийняли участь всі дошкільнята закладу. Вперше з вуст музичного керівника Гучинської Тетяни Леонідівни прозвучала авторська пісня «З Днем народження, Дюймовочко!», діти водили святкові хороводи, дарували подарунки Дюймовочці, співали пісні. А Дюймовочка частувала вихованців святковим короваєм та бананами.  Гарний та веселий настрій дарували усім.

А підготували смачні частування меценати: ПП «Колос» та приватний підприємець Альмяшова Валентина Степанівна спекли смачні короваї, а приватний підприємець Бондаренко Михайло Дмитрович пригостив бананами. Тож щире спасибі за підтримку та спонсорську допомогу всім меценатам, які співпрацюють з закладом і прийняли участь у святкуванні нашого незабутнього свята. Бажаємо Вам здоров’я та довголіття. Нехай Ваша невичерпна енергія, оптимізм і вміння реалізувати задумане допоможуть  вам вирішувати найскладніші  завдання,  а всі ваші ініціативи  увінчаються успіхом.

Переглядів: 605 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2012  »