Субота, 2020-08-15, 0:22 AM

Головна » 2013 » Листопад » 5 » День народження Дюймовочки
День народження Дюймовочки

Кожна пора року має свої особливі свята. Осінь щедра на освітянські свята, але для колективу ДНЗ №7 «Дюймовочка» вона пам’ятається найчарівнішим святом – Днем народженням «Дюймовочки». Саме 21 вересня 1988 року відкрив свої двері для малят дошкільний навчальний заклад №7 «Дюймовочка». Заклад, колектив якого вперше занесено на міську Дошку пошани. Сьогодні «Дюймовочці - 25».

Я вдячна долі, що подарувала мені шанс працювати в цьому дошкільному закладі, який став для мене другою домівкою, в якому я віднайшла нових колег, наставників, однодумців.

Пам’ятаю, як сьогодні той перший день на посаді вихователя-методиста. Все нове і незнайоме – заклад, посада, колектив.

З першого дня роботи в закладі взірцем у галузі педагогіки стала для мене завідувач закладу Танчук Клавдія Василівна, яка виконує свою справу творчо з натхненням, з глибокою зацікавленістю в результаті роботи. Її досвідченість, мудрість, принципи роботи з таким великим колективом мене й досі вражають. Працюючи поряд я зрозуміла, як важко знайти підхід до кожного працівника, віднайти той єдиний та неповторний ключик, щоб бути не лише педагогом за покликанням, а людиною, яка передасть частину свого таланту та вміння наступному поколінню.

Пам’ятаю, як з перших хвилин знайомства колектив закладу захопив мене своєю відкритістю та енергійністю, з яким теплом та ласкою зустріли мене досвідчені педагоги, я ніби тут народилася. Тепер не мислю свого життя без колег-друзів. Вони є моя сила і опора. Цей зв'язок, на мою думку, має проходити через стежину довіри, доброти, взаємоповаги, і тоді у нас з’являться досягнення, чи у навчанні, чи у вихованні дошкільнят.

Виховання дитини-дошкільника – робота відповідальна. І тут важливо все: посмішка, доброзичливість, спілкування – такими якостями наділені всі працівники закладу. На даний час з вихованцями працює 27 педагогів, з них вищу педагогічну освіту здобули 14 педагогів та 8 педагогів мають звання «Вихователь-методист». Педагоги неодноразово займали призові місця в обласній виставці педагогічних інновацій «Освіта Шепетівки – на шляхах реформування». В 2012р.вихователь Власюк Галина Юріївна посіла ІІ почесне місце в обласному конкурсі «Вихователь року - 2012». Приємно, що поряд зі мною працюють творчі, креативні педагоги, зокрема Власюк Галина Юріївна, Редько Зоя Володимирівна, які ввійшли в 100 кращих поетів-освітян України, а їх твори опублікували в збірці педагогів-дошкільників «Про все на світі».

Педагоги понад усе прагнуть, щоб маленьким дошкільнятам жилося добре, щоб кожен день повнився радістю. Діти разом з вихователями пізнають світ, набувають свого першого життєвого досвіду, вчаться жити в дружбі. Слід відмітити, що наші вихованці успішно засвоюють завдання програми та показують високі результати при підготовці до школи. Біля двох тисяч дошкільнят на протязі 25 років випустила «Дюймовочка» продовжувати навчання в школах міста. Як приємно, коли саме наші вихованці - Інна Кочергіна, Тетяна Трофімчук, Ольга Калашнікова та багато інших посідають призові місця в олімпіадах, конкурсах. Гордимось, що саме ми заклали основу знань, ми радіємо за їх успіхи у навчанні.

Приємно відзначити колектив дошкільного закладу, в якому не згасає вогник творчості довгі 25 років. Тож, в цей чудовий і радісний день з нагоди 25-річчя хочу побажати щоб Вам завжди всміхалося сонце, нехай доля дарує міцне здоров’я та довголіття. Бажаю Вам здійснення найзаповітніших мрій і щоб у Ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок.

Прийміть щиру вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей.

вихователь-методист ДНЗ №7 «Дюймовочка»

Косовська Тетяна Володимирівна

Переглядів: 431 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0