Понеділок, 2020-08-03, 5:46 PM

Головна » 2018 » Вересень » 22 » День народження Дюймовочки 30-річний ювілей
День народження Дюймовочки 30-річний ювілей

Радісну подію відзначив дня­ми Шепетівський дошкільний навча­льний заклад №7 (ясла-садок) комбінованого типу «Дюймовочка» .

Рів­но 30 років тому (у 1988 році) ма­ленькі дитячі рученята вперше відчинили двері новозбудо­ва­ного дитсадка, а оче­нята почали звикати до диво­виж­ного світу, де оселилося без­турботне дитинство. Чимало цікавого було за цей час, багато вихованців вийшло з цих стін — перші випускники приводять вже своїх дітей в садок, мабуть і онуків приведуть. За три де­сятки років заклад випустив близько двох тисяч дошкільнят, озбро­єних необхідними знаннями, вмі­н­ням працювати в колективі, ви­хованих і підготовлених до шко­ли.

Сам же дитсадок, який нині налічує 12 груп, які відвідують 287 дошкільнят, розквітнув до невпізнання і тепер радує діток і їхніх батьків сучас­ними, затишними і теплими кімна­тами, зручними меблями, розмаїттям ігра­шок та пізнавальних ігор. Для дітей створені прекрасні умови для перебування. Батьки можуть бути спокійними за своїх малят. Утім, найбільшою гордістю за­кладу є його працівники ті, хто постійно і з любов’ю дбає про комфорт маленьких вихован­ців і їхній повноцінний розу­мовий і фізичний розвиток. Вони своєю тур­ботою зігрівають дитячі душі, ведуть у світ цікавого і прекрасного,- і любові цієї вистачає їм на кожну дитину.

Дитячий садок - це країна дитинства, де завжди панує радість, дитячий сміх та любов. Всі працівники дошкільного закладу щодня віддають частинку своєї душі та серця маленьким вихованцям і про них можна сказати такі слова:

Вони до діточок приходять не на службу,
          На добру зустріч з нашим майбуттям.
          Вони несуть щодня любов і дружбу
          І просто віддають своє життя!

Ювілей - час підбиття підсумків, роздумів про досягнення, успіхи, плани на майбутнє. За ці роки дитячий сад пройшов довгий і важкий шлях не тільки становлення, але й накопичення педагогічного досвіду, підвищення якості роботи, творчого пошуку, поліпшення матеріально-технічної бази.

Святкування Дня народження садочка – це традиція, яка об’єднує дітей, педагогів та батьків в один колектив, в одну сім’ю. Ювілей дитячого саду - це особливе свято, це справжній калейдоскоп дитячих голосів, бешкетних очей, посмішок і сміху, відкриттів і гри! Саме з таким настроєм і зустрічав наш дитячий сад свій ювілей і приймав поздоровлення від гостей. 21 вересня 2018 року у просторій музичній залі садочка в урочистій обстановці колектив дитячого садка відсвяткував 30-річчя з дня відкриття закладу.

На цьому святі було по родинному затиш­но, цікаво, радісно, просто казково! Свій ювілей працівники та вихованці ДНЗ №7 святкували у тісному колі друзів. Правда привітати іменинників завітало чимало гостей, зокрема ветерани дошкільної освіти, хто працював у цьому дитячому садочку з початку його заснування, випускники й вихованці садочку, батьківський колектив. Серед почесних гостей ті, які постійно допомагають закладу, йдуть на співпрацю, відгукуються на будь які питання та розуміють проблеми дошкілля.

Розквітай, наш дитячий садочок –
світлих мрій і надії світлиця.
Хай сіяють усмішки діток,
тепле сонце рум’янить їм лиця.
Хай щасливою буде сім’я
і багатою - кожна родина.
Хай квітує Вкраїна моя,
а із нею й «Дюймовочка» рідна!

Переглядів: 203 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

«  Вересень 2018  »