Понеділок, 2020-08-03, 5:55 PM

Головна » 2013 » Липень » 8 » День захисту дітей
День захисту дітей

Президентом України В. Ф. Януковичем 2013р. оголошено роком Дитячої творчості. Саме тому свято, присвячене Дню захисту дітей, яке відбулося 31 травня у міському Будинку культури, цьогоріч носило назву «Зорепад дитячих талантів».
           Відповідальними за організацію свята були педагоги дошкільного навчального закладу №7 «Дюймовочка»: завідувач Танчук К.В., вихователь-методист Косовська Т.В., практичний психолог Рибак Л.О., музичний керівник Глуханюк О.П.. Провели святковий концерт вихованець ДНЗ №7 «Дюймовочка»  Денис Лисенко, вихователь  Н.В. Вакалюк та Н.Я Колеснікова в ролі Астронома.
          Вихованці дошкільного навчального закладу №7 «Дюймовочка» порадували глядачів надзвичайними виступами: таночок «Зорепад» у виконанні старших дошкільників закладу «запалив» яскравими зорями всіх присутніх у залі, пісня «Зірочка» прозвучала у виконанні вихованки – Олечки Павлючик, а чудову пісню «Україна» подарувала глядачам найменша учасниця свята – Валерія Добровольська, яка з дитинства мріє стати співачкою. Чарівний гість свята – Астроном підбадьорив малюків цікавими загадками та розвагами. Веселий настрій був у всіх гостей свята, а від радісних усмішок дітей «запалювались» нові яскраві зірочки і ширились горизонти Зоряного неба.

Оскільки свято відбувалося під назвою «Зорепад дитячих талантів», макет земної півкулі, який прикрашав святкову сцену, символізував нашу квітучу Україну, а зірочки на зоряному обрії – талановитих дошкільнят, які радують нас своїми вміннями, талантами та обдаруваннями. В ході свята присутні могли через відеофрагменти познайомитись з чудовими дошкільними закладами міста.

Один мудрець сказав: „Якщо кожного вечора на небі з'являються зорі, значить це комусь необхідно”. А нам усім просто життєво необхідно, щоб на нашому Небосхилі талантів ніколи не згасали, а запалювались нові яскраві зірочки і ширились горизонти Зоряних широт.

Адміністрація дошкільного навчального закладу №7 "Дюймовочка" висловлює щиру подяку за ініціативу та спонсорську допомогу у проведенні свята батькам вихованців нашого закладу: Новіцької Вікторії, Окуневської Анастасії, Криворчука Владислава. Дуже приємно, що в наш нелегкий час, існують такі люди, які завжди готові прийти на допомогу.  Роблять це доброзичливо та від щирого серця. Тож  бажаємо Вам міцного здоров'я, успіхів та удач у подальшій Вашій діяльності. Нехай здійсняться Ваші мрії та задуми!

Переглядів: 631 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

«  Липень 2013  »