Субота, 2020-08-15, 1:42 AM

Головна » 2013 » Грудень » 17 » Дидактична майстерня
Дидактична майстерня

Розвиток мовлення у новій редакції Базового компоненту дошкільної освіти подано як самостійний напрям дошкільної освіти, одну з основних ліній, що становить підгрунття для формування мовної і мовленнєвої компетенцій дітей на подальших етапах навчання, зокрема в початковій школі.

Тому на виконання вимог Базового компоненту дошкільної освіти на базі ДНЗ №7 «Дюймовочка» 12.12.2013р. було проведено дидактичну майстерню для вихователів ДНЗ міста з питання «Оптимізація мовленнєвої роботи з дітьми у розвивальному середовищі дошкільного закладу», в ході якої вихователі ознайомилися з питанням комунікативної спрямованості роботи з розвитку мовлення дошкільників, розширили коло знань щодо створення розвивального мовленнєвого середовища в закладі.

В ході заходу вихователі переглянули заняття з розвитку мовленнєвої компетенції дошкільників - «Звукові витинанки», «Кімнатні рослини нашої групи», які продемонстрували педагоги ДНЗ №7 «Дюймовочка» Хацаюк Г.П. та Поліщук М.В., а чудовий і радісний настрій напередодні свята Андрія піднесла вихователь закладу Гончарук О.В. з вихованцями старшої групи №7 під час розваги «Андріївські вечорниці».

Всі учасники дидактичної майстерні відзначили важливість та актуальність даної проблеми. Під час обговорення було зазначено, що розвивальний ефект середовища залежить не стільки від умов, скільки від характеру мовленнєвого спілкування дорослого та дитини, від тих ситуацій, способів, завдань, які будуть сприяти і стимулювати мовленнєвий розвиток, активність, самостійність сучасного дошкільника.

Переглядів: 535 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2013  »