Субота, 2020-08-15, 1:09 AM

Головна » 2015 » Грудень » 18 » Дидактична майстерня
Дидактична майстерня

«Педагог, який передає дитині лише знання, -

це ремісник; той, хто виховує характер, -

справжній митець у своїй справі».

17 грудня 2015 року в ДНЗ №7 «Дюймовочка» відбулася дидактична майстерня з питання «Інтегрована особистісно орієнтована технологія: теорія, методика, практика».

У заході взяли  участь вихователі дошкільних навчальних закладів міста. Під час  дидактичної майстерні було розглянуто наукові засади впливу інтегрованої особистісно орієнтованої технології на різні складові розвитку дошкільників та каскадну модель інтегрованого планування. Розглянуто інтегровану особистісно орієнтованої технологію професора Світлани  Якименко. Педагоги переглянули інтегроване заняття з практичною діяльністю дітей старшого дошкільного віку на тему «Виготовлення подарунку (парфумів) для мам і тат до свята Св.Миколая» вихователя ДНЗ №7 «Дюймовочка»  - Власюк Галини Юріївни.

Також, в рамках проведення вихователі практично вправлялись у плануванні інтегрованого дня використовуючи різноманітні форми та види роботи з дошкільниками.

Всі учасники дидактичної майстерні відмітили важливість інтегрованої освітньої технології в дошкільному навчальному закладі та загальноосвітній школі не тільки для розвитку дітей, але й для професійного зростання педагогів.

Переглядів: 378 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2015  »