Понеділок, 2020-08-03, 5:27 PM

Головна » 2011 » Грудень » 2 » Екскурсія до військової частини
Екскурсія до військової частини

29 листопада 2011року дошкільники старшої групи ДНЗ №7 «Дюймовочка» у супроводі вихователя Понятовської Л.П. та помічника вихователя Войчук В.А. в переддень свята завітали у військову частину А-0757.

Керівний склад на чолі з командиром  Оліферуком Володимиром Михайловичем радо зустрів гостей. Цікаву екскурсію по території військової частини провів Шарков Іван Леонідович, який познайомив дошкільнят з різними видами військової техніки. Їхній увазі були представлені численні бойові машини та військова зброя. Діти із захопленням спостерігали за навчанням солдат, їх проживанням у військовій частині. Майор Мінтян Андрій Іванович запропонував дошкільнятам познайомитися з навчальними кабінетами, в яких вони побачили різні види зброї, її ремонт та безліч захисних споряджень. Діти із захопленням спостерігали за роботою башти військової техніки, вправлялись у її керуванні.                     Екскурсія була захоплюючою. Вона допомогла частково зрозуміти, хто такі військові, чим вони займаються.  Такі заходи сприяють вихованню почуття любові до Батьківщини, поваги до професії військових, до фізичного загартування малят. Сюрпризним моментом екскурсії стало привітання командира частини, який привітав дошкільнят з наступаючим святом та подарував чудові подарунки.               Щиру подяку колектив дошкільного навчального закладу №7 «Дюймовочка» висловлює командиру військової частини А-0757 Оліферуку Володимиру Михайловичу за організацію екскурсії.

Напередодні святкування 20-річниці Дня Збройних сил України сердечно вітаємо Вас та Ваш колектив з професійним святом. Бажаємо здоров’я, благополуччя, родинного затишку. Нехай вашу силу та мужність завжди підтримують близькі та рідні!

Переглядів: 1207 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2011  »