Понеділок, 2020-08-03, 5:57 PM

Головна » 2013 » Лютий » 8 » Експрес-курси педагогів
Експрес-курси педагогів

07.02.2013р. в ДНЗ №7 "Дюймовочка" відбулися експрес-курси для вихователів та вихователів-методистів дошкільних закладів міста з питання "Особливості роботи з дітьми з особливими освітніми потребами". Метою даного заходу стало питання здобуття якісної освіти дітьми з особливими потребами, що є безумовним правом кожної дитини із забезпеченням усіх необхідних для цього умов.

На заході у формі дискусії вирішувались питання роботи з "особливими" дітьми. Цікавим та пізнавальним для присутніх став виступ методиста міськуо з питань практичної психології та соціальної роботи Колісецької О.Ф. Також в ході презентації Рибак Л.О.практичного психолога закладу широко розкрито зміст роботи по впровадженню інклюзивної освіти у заклади міста. Схвальні відгуки отримали інтерактивні вправи проведені Рибак Л.О., що допомогли зрозуміти педагогам суть та зміст питань "Психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами". В результаті чого учасники заходу дійшли висновку. що робота з даною категорією дітей це співпраця педагогів, психологів, лікарів. батьків.

Підсумок заходу підвела методист міськуо з питань дошкільної освіти Скрипак Н.О., яка звернула увагу присутніх на важливість запропонованої теми та наголосила, що ми повинні усім серцем зрозуміти дитину. Мало знати що треба робити. Без співчуття, любові та щирості не обійтись, тому в першу чергу потрібно починати з себе.

Презентація Рибак Л.О.- практичного психолога закладу

В ході інтерактивної вправи