Понеділок, 2020-08-03, 5:48 PM

Головна » 2016 » Грудень » 20 » "Миколайчик" від гостей з ЦЕНТУМу
"Миколайчик" від гостей з ЦЕНТУМу

Пізнавальний, екологічний захід провели учениці 7-Б класу школи-гімназії (вихованці гуртка "Флористика та фітодизай інтер'єру" Шепетівського міського ЦЕНТУМ на базі школи).

Учениці виготовили екологічно чисту гру - піраміду. Вона складалась з м'яких подушок різного розміру, що кріпились одна до одної із допомогою ліпучок. Варто зазначити, що наповнені деталі піраміди були із домішками фітотрав, а саме, мяти, липового цвіту. Це своєрідні фітомішечки якими можна бавитись, оздоровлюватись і звісно розвивати підчас гри такі якості, як логіку, уяву, спритність, уважність.

Школярки відвідали середню групу дошкільного навчального закладу №7 "Дюймовочка", де провели виховний захід та ряд ігор із пірамідою:

- рахуємо, додаємо, віднімаємо деталі піраміди;

- характеризуємо розміри, колір деталей гри;

- складаємо піраміду на швидкість;

- розвиваємо почуття дотику (легке, м'яке).

Завершенням даного заходу "Миколайчик" слугував подарунок гри - піраміди вихованцям дитячого садочку. А подякою ученицям за власний проект, екологічний захід із поєднанням виховних, навчальних підгрунтів стали, слугували щирі посмішки, сміх дітей.

Метою заходу було відновлення народної декоративної іграшки за рахунок виготовлення екологічно чистої гри, поєднання мистецьких і виховних питань з екологічними.
                                                                                                                                                                                                  Керівник гуртка: Семенишина Ганна Валентинівна

Переглядів: 292 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0