Понеділок, 2020-08-03, 6:04 PM

Головна » 2017 » Травень » 5 » Святкування Дня Перемоги
Святкування Дня Перемоги

"Тільки той, хто пам'ятає минуле вартий майбутнього" - вшановуючи пам'ять ветеранів дошкільники закладу відвідали пам'ятник загиблим воїнам та поклали квіти до меморіалу Слави. Педагоги закладу поповнили уявлення дітей про героїчне минуле міста, сформували емоційне ставлення до пам'яті загиблих воїнів. Під час екскурсії вихователі виховували бережне ставлення та шану до пам'ятних місць.

Іде весна, і переможним кроком

В тюльпановому вічному вогні

Йде травень, крізь хвилини, дні і роки

Несе нащадкам спогади свої.

Саме такими словами розпочалося тематичне святкування, присвячене Дню Перемоги, яке відбулося напередодні свята  9- травня. Адже пам'ять і шана до людей повинна виховуватись ще з дитинства. Діти старонно підготувалися до свята: співали пісні, декламували вірші, танцювали.

Переглядів: 311 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2017  »