Субота, 2020-08-15, 0:49 AM

Головна » 2015 » Квітень » 24 » Тиждень безеки дитини
Тиждень безеки дитини

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ

Державна служба України з надзвичайних ситуацій та Міністерство освіти і науки України вкрай стурбовані зростанням загибелі та травмування дітей. За статистикою в нашій країні в мирний час внаслідок нещасних випадків щодня гине 3 дитини!

За 2014 рік в Україні виникло більше 68 тисяч пожеж, під час яких загинуло 74 дитини, 107 отримали травми та опіки.

Легковажне поводження дітей з вогнем, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки – першопричини сумних та трагічних наслідків. І виною цьому – батьківський недогляд. Статистика трагедій свідчить: здебільшого нещастя трапляються тоді, коли діти залишаються вдома самі, без нагляду дорослих.

Кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутися до кожного громадянина, особливо до батьків.

Шановні батьки!

Не залишайте дітей без нагляду!

Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією. Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам'ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди, потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Пам'ятайте, що життя наших дітей залежить лише від нас самих!

В рамках проведення Тижня безпеки дитини з 20.04 по 24.04.2014р. педагогами закладу організовано виставки малюнку на тему "Небезпека поруч", "Правила дорожнього руху". Також вихованці закладу відвідали цікаву виставу "Уроки тітоньки Кози" Хмельницького театру ляльок, в ході якої малюкам нагадали правила безпечного поводження з незнайомцями.

Виставка дитячого малюнка

Переглядів: 459 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0