Субота, 2020-08-15, 1:38 AM

Головна » 2016 » Жовтень » 19 » Творча лабораторія
Творча лабораторія

В рамках виконання плану методичної роботи з педагогічними працівниками міста на 2016-2017н.р. на базі ДНЗ №7 «Дюймовочка» 18 жовтня 2016р. було проведено творчу лабораторію учителів початкових класів «Учимось один в одного» з питання «Готовність дітей 6-річного віку до школи. Проведення моніторингових досліджень дошкільників та учнів початкових класів», керівник-Кузьмінська Л.В., методист методичного кабінету управління освіти.

Проблема наступності між дошкільною, початковою ланками – одна із складних проблем освіти. Ці проблеми зорієнтовані передусім на інтеграцію двох ланок освіти, на усунення суперечок між запитами школи і програмними можливостями ДНЗ.

Актуальна проблема сьогодення - встановити наступність на державному рівні між дошкільними навчальними закладами і початковою школою, а також визначити форми роботи з дітьми. Оскільки головним напрямом державної політики у сфері виховання проголошено особистісно-орієнтований підхід до дитини, то пріоритетними в оцінці ефективності виховання мають бути гуманітарні критерії благополуччя і розвитку дитини як особистості. Отже, основне педагогічне завдання – створити сприятливі умови для повноцінного життя дошкільника, для реалізації ним свого природного потенціалу (фізичного, психологічного, соціального), для прояву свого індивідуального обличчя.

До обговорення проблемного питання, а саме «Проведення моніторингових досліджень дошкільників та учнів початкових класів» долучилися як вчителі початкових класів, вихователі так і практичні психологи закладів.

Під час заходу педагоги переглянули заняття логіко-математичного спрямування «В гостях у Ріпки» вихователя Павлючик С.М., проаналізували форми та методи використанні вихователем та рівень підготовки дітей 6-річного віку до школи на початку навчального року. В ході обговорення визначили проблеми у підвищенні рівня розвитку дошкільників та шляхи їх вирішення.

Переглядів: 364 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2016  »