Понеділок, 2020-08-03, 4:56 PM

Головна » 2018 » Лютий » 6 » Увага! КІР!
Увага! КІР!

Копії

Завідувачам дошкільними

навчальними закладами

м. Шепетівки

Про заходи щодо недопущення спалахів кору

в організованих дитячих колективах міста

У зв’язку із епідемічним підйомом захворюваності на кір в Україні, який пов’язаний із низьким охопленням профілактичними щепленнями дітей та циклічністю захворювання, реєстрацією летальних випадків від кору в деяких областях України та враховуючи ризик масового поширення цієї інфекції, керуючись статтею 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», повідомляємо, що в м. Шепетівка в 2018 році зареєстровано перший випадок захворювання на кір.

З метою запобігання поширення захворювання серед дитячого населення рекомендуємо:

1. Керівниками та медичними працівниками закладів забезпечити проведення з батьками інформаційно-просвітницьких заходів, спрямованих на запобігання спалахів кору в організованих дитячих колективах міста, наголосивши на необхідність проведення профілактичних щеплень. Щеплення проти кору проводяться комбінованою вакциною КПК ( кір, паротит, краснуха) дітям в віці 1 року та ревакцинація в 6 років, дорослому населенню проводяться щеплення до 30 років при наявності захворюваності на кір.

2. Попередити батьків, що у разі ускладнення епідемічної ситуації з кору у місті Шепетівка, органами місцевого самоврядування можливе введення заборони відвідування дошкільних навчальних закладів дітьми, які не мають відповідних щеплень проти цього інфекційного захворювання

3. Забезпечити дотримання санітарно-протиепідемічних заходів в дошкільних закладах міста Шепетівка (вологе прибирання із застосуванням миючих та дезінфікуючих засобів, регулярне провітрювання тощо).

Завідувач Шепетівським міськміжрайонним

відділом ДУ «Хмельницький обласний