Понеділок, 2020-08-03, 4:18 PM

Головна » 2014 » Грудень » 25 » Відзначення Дня української писемності та мови в закладі
Відзначення Дня української писемності та мови в закладі

Сіємо зерна любові до рідної мови

Ми - українці. Живемо у вільній і незалежній державі – Україні. Розмовляємо українською мовою. Мова в нас красива і багата, мелодійна і щира, як і душа українського народу. Мова – це духовний скарб нації. Кожного року 9 листопада наш народ відзначає свято – День української писемності та мови. До цього свята приєдналися і ми українські дошкільнята - вихованці дошкільного навчального закладу №7 «Дюймовочка», організувавши інсценоване свято «Українська осінь». Адже дуже важливо прищеплювати  дітям любов і шану до рідної мови з раннього дитинства. У святі взяли участь вихованці середньої групи №5 «Чомусики». Всі діти були активними – виконували пісні про Україну, декламували вірші. Дзвінко лунала пісня «Черевички» у виконанні Насті Сідлецької, Аліни Шевчук, Ангеліни Мартинової, Мері Сімонян. А марш «Ми маленькі козача» у виконанні хлопчиків – Богдана Кудрика, Максима Лінника, Тимура Тарасюка, Армана Шамасуряна, Жені Бородія підкреслив приналежність до славного роду українців. І на завершальному етапі свята діти порадували присутніх запальним українським таночком «Гопачок», його виконали: Максим Лінник та Зоряна Літвін, Богдан Кудрик та Наталя Ямпольська, Настя Циган та Назар Кривий. Такий корисний і повчальний захід під девізом: «Діти – світле майбуття нашої країни» подарував дітям неоцінений дар – любов до рідної мови, країни, бажання бути справжніми патріотами рідної неньки України. А організаторами цього свята були вихователі: Мазур Галина Михайлівна, Струтинська Тетяна Анатоліївна та музичний керівник Глуханюк Олена Павлівна.

Переглядів: 830 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2014  »