Субота, 2020-08-15, 1:52 AM

Головна » 2011 » Лютий » 16 » Вшановуємо пам'ять
Вшановуємо пам'ять

Вшановуємо пам'ять загиблих.

Надзвичайною традицією  стало в нашому дошкільному навчальному закладі №7 «Дюймовочка » проведення розваги «Змагання Котигорошків». І цього року ми не стали осторонь і відзначили річницю з дня визволення нашого міста Шепетівки від фашистських загарбників  проведенням нашої традиційної розваги. В ході розваги дошкільнята здійснили подорож у минуле наших дідів та прадідів і вшанували пам'ять козаків –героїв. Багато дізналися про самих козаків та й про їх звичаї. , козаки були спритними, сміливими , тому й наші козачата позмагалися у різних конкурсах : «Перетягування канату», «Верхи на коні», «Хто сильніший», але справжнім захопленням для козачат став конкурс по смакуванню печеної картоплі, яка сподобалась усім.

Організувала це свято для наших дошкільників вихователь Колеснікова Надія Яківна , яка відповідно базової програми  розвитку «Я у Світі», залучила дітей до національної культури та  ознайомила з історичними подіями минулого, створила позитивний настрій, викликала бажання показати свої вміння, знання, силу, витривалість.

Також у заході взяли участь й інші педагоги закладу. Тематичне заняття провела вихователь, поетеса, член жіночої літературної студії "Доля" З.В.Редько. Особливо сподобався дітям авторський вірш Зої Володимирівни "Обеліск". Ось уривок з нього:

Давно відгриміли гармати,

І шум боїв далеких стих.

У вічнім сні лежать солдати,

Над ними виріс обеліск.

Переглядів: 591 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0